# Dagens ord 13/7-09
Author: [Borttaget]

Ingen kan vara både klok och förälskad"

\-författare okänd

## Comment 1
Author: nillanb

![Cool](http://alternativbehandlingar.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif "Cool")![Skrattande](http://alternativbehandlingar.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")![Skrattande](http://alternativbehandlingar.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

Tack April

## Comment 2
Author: Clary

Nä så är det ju!

Kramisen

## Comment 3
Author: [Borttaget]

![Skrattande](http://alternativbehandlingar.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 4
Author: lenjon1

Ha ha ha.

Större sanning än så går nog inte att finna i mitt liv just nu i alla fall.

Kram Lena

## Comment 5
Author: Tiia

så sant![Skrattande](http://alternativbehandlingar.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 6
Author: chik

Fin bild..

O ett klock rent citat....

## Comment 7
Author: Angelita

Det är verkligen sant!![Skrattande](http://alternativbehandlingar.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

Min mormor sa att kärleken är som en potatis, den har ögon men ser inte.![Flört](http://alternativbehandlingar.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

## Comment 8
Author: Soffe

Man kan va klok på andra vis än just förälskesen..

## Comment 9
Author: Hoppfull

Hahaha, underbart! Jag är dock gärna förälskad... trots att man blir luddig i skallen av alla hormoner ![Skrattande](http://alternativbehandlingar.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 10
Author: Yataz

Den va bra! ![Flört](http://alternativbehandlingar.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

Martina
