Alt.behandlingar iFokus

Alt.behandlingar

Etikett: andligt-shamanism
Läst 1494 ggr
beta42
0

Tidigare liv!

Jag har förgäves letat efter någon i Örnsköldsvik som sysslar med hypnos och tidigare liv.Är det någon som vet om det finns någon.

Hoppfull
0
#1

Oj, jag är inte så bra på detta men inne på Övernaturligt iFokus har de länklistor till medium, där kanske du kan hitta något?

Lycka till!

Behöver du en medmänniska att prata med? Känner du dig ensam?

Titta in här medmanniska.net och se om det är något för dig.

ChallisQ
0
#2

Om du vill veta mer om dina tidigare liv så tycker jag att du ska vända dig till en reinkarnationsterapeut istället för någon som håller på med hypnos.

Jag har utbildat mig till reinkarnationsterapeut (men jobbar inte med det) hos Ylva Cronstedt som jag tycker är överlägset bäst inom detta. Hon har hållt på i väldigt många år och utbildat många. Ta kontak med henne och hör om hon har någon elev runt dig.

Eller åk till henne, det är väl värt resan kan jag lova!!!

Tuva-Lena
0
#3

Var bor du beta? Du har ju Elisabeth Johansson i Backe också. Titta in på Övernaturligt där hon är Sajtvärd. ;)

"Att många tycker samma, betyder inte att dom har rätt.."