Alt.behandlingar iFokus

Alt.behandlingar

Etikett: andligt-shamanism
Läst 846 ggr
Ajnstajn
0

Hjälp! Har blivit av med en fin present!

Hej..

Fick ett par väldigt dyra fina örhängen av min pojkvän som betyder väldigt mycket för mig. Jag är nu desperat. Har sprungit runt och letat överallt i huset och gråtit en skvätt. Och min pojkvän som la sina besparingar på den presenten.  =(

Är det någon här som kan "se" var dom är?

Örhängena är ett svart litet kors med scharovskipärlor i mörka gråblå nyanser. neanför korset hänger en leende dödskalle som är helt täckt med små små mörka scharowskikristaller. Dödskallen är ca 2,5 cm stor.. hela örhänget ca 4,5 långt.

Jag brukar ha dem liggande  en liten silverkista på mitt sminkbord, men har för mig att jag sist hade dom på mig när vi var på bio senast. Ser dem framför mig på en hylla, eller invirade i nåt litet vitt papper. Hm.. Kan ha virat in dem för att skydda dem och sen slängt pappret?   Vad tror ni? Någon som kan hjälpa mig?

MVH Cissi

april4
0
#1

Du kanske ska fråga nån på Övernaturligt i Fokus. Hoppas du får hjälp där.Glad

Ajnstajn
0
#2

tack april4, det ska jag göra.   =)